Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Ogłoszenia

21.04.2017

Internetowe Rewolucje – projekt Google Polska dla przedsiębiorców

Internetowe Rewolucje – projekt stworzony przez firmę Google Polska, który właśnie ruszył w województwie lubelskim.

 

Projekt jest ogólnopolski i potrwa do końca 2017 roku, skierowany jest zarówno do firm, uczelni, organizacji pozarządowych, instytucji publicznych jak i osób prywatnych, które posiadają własną stronę internetową i są zainteresowane jej promocją, usprawnieniem i optymalizacją, niezależnie od poziomu zaawansowania w wykorzystaniu narzędzi internetowych czy branży, w jakiej działają.

 

To świetny sposób, aby w oparciu o marketing internetowy, poprawić swój wizerunek w sieci.

  • jak sprawić, by nasza strona pojawiała się wyżej w wyszukiwarce?
  • jak prowadzić promocje wydarzeń w internecie, w tym w mediach społecznościowych?
  • jak trafiać ze swoimi działaniami do większej liczby odbiorców?

to tylko kilka z wielu zagadnień, które zespół Google Polska pomoże wyjaśnić i wdrożyć.

 

 

Konsultacja jest całkowicie BEZPŁATNA i jest ogromną szansą zarówno dla dużych i małych firm, jak i studentów planujących zakładać własne firmy.

 

Osoby zainteresowane skorzystaniem z porady konsultanta muszą wypełnić formularz rejestracyjny na stronie i zaczekać kilka dni na kontakt od doradcy. Każdemu przedsiębiorcy przysługuje 1 godzina bezpłatnej konsultacji (wizyta w siedzibie firmy). W tym czasie doradca skupi się na kilku tematach związanych z szeroko pojętym marketingiem internetowym – dokładny temat każdy wybiera indywidualnie, według własnych potrzeb i priorytetów (mogą to być SEO, SEM, Google Analytics, AdWords, media społecznościowe, e-commerce i wiele wiele innych). Istnieje możliwość wspólnego kształtowania współpracy z doradcą przez okres do 3 miesięcy  może być ona prowadzona w formie dwóch osobistych spotkań, a także przez kontakt telefoniczny czy mailowy.

 

Zachęcamy wszystkich przedsiębiorczych studentów do bliższego zapoznania się materiałami zamieszczonymi poniżej oraz skorzystania z tej wyjątkowej oferty.

 

 

Studenci i doktoranci

Kalendarz

Kwiecień 2018