Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Ogłoszenia

09.01.2018

Startuje 16. edycja konkursu „Gdyński Biznesplan”

Startuje 16. edycja konkursu „Gdyński Biznesplan”, skierowanego do studentów. Na zwycięzcę czeka 30 tysięcy złotych i inne cenne nagrody.

 

Zgłoszenia do konkursu można składać od 2 do 31 stycznia 2018 r. Autorzy pomysłów zakwalifikowanych do kolejnego etapu będą mogli wziąć udział w szkoleniach i warsztatach, podczas których dowiedzą się m.in., jak skonstruować dobry biznesplan, jak zbadać rynek, szacować budżet, jak promować swoją firmę, produkty i usługi, jak dobrze prezentować biznesowe pomysły, na jakie aspekty prawne trzeba zwrócić uwagę prowadząc firmę. Zwieńczeniem tego etapu będzie złożenie gotowych biznesplanów. Autorzy najlepszych zostaną zaproszeni do finału, w którym zaprezentują swoje pomysły przed konkursowym jury.

 

W konkursie „Gdyński Biznesplan” mogą wziąć udział studenci wszystkich rodzajów studiów: stacjonarnych, zaocznych, podyplomowych, licencjackich, inżynierskich czy magisterskich. Inicjatywa jest skierowana do osób, które planują założenie działalności gospodarczej lub prowadzą już firmę i chcą ją rozwinąć, np. wprowadzając nowy produkt lub usługę.

 

Konkurs „Gdyński Biznesplan” organizowany jest przez Miasto Gdynia nieprzerwanie od 2003 r. Jego celem jest promocja przedsiębiorczości oraz wsparcie osób, które swoją przyszłość wiążą z własną działalnością gospodarczą, ale nie posiadają jeszcze odpowiedniego zaplecza (środków, lokalu, know-how). Co roku w konkursowe szranki staje kilkaset osób. Głównymi partnerami konkursu są bank PKO BP, Thomson Reuters oraz RADMOR.

 

Wszystkie szczegóły oraz niezbędne dokumenty dostępne sa na stronie organizatora.

 

*źródło

Studenci i doktoranci

Kalendarz

Styczeń 2019