Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Ogłoszenia

03.09.2018

Znajdź stypendium dopasowane do Ciebie

 

Jesteś studentem lub doktorantem? Pasjonujesz się sportem? A może masz artystyczną duszę? Sprawdź możliwości finansowania swojego dalszego rozwoju! Polska i zagraniczna oferta stypendiów jest ogromna, a programy realizowane przez różnego typu instytucje, skierowane są do bardzo zróżnicowanych grup odbiorców.  

 

Fundacja Dobra Sieć od 9 lat aktywnie działa, aby informacja o dostępnych programach stypendialnych dotarła do jak najszerszego grona młodych ludzi. Dzięki serwisowi www.mojestypendium.pl informuje o wszystkich programach stypendialnych, w tym  oferowanych przez stowarzyszenia, fundacje, samorządy, uczelnie i firmy. Strona jest bazą aktualnych ofert stypendialnych, staży oraz konkursów naukowych i artystycznych, skierowaną do uczniów, studentów, doktorantów oraz osób utalentowanych artystycznie lub sportowo. W bazie serwisu mojestypendium.pl do tej pory zgromadzono ponad 9800 informacji dotyczących stypendiów, grantów i konkursów!

 

Wraz z rozpoczęciem roku akademickiego zachęcamy do  zapoznania się z atrakcyjnymi ofertami stypendialnymi dla uzdolnionych studentów i młodych naukowców.

 

W serwisie www.mojestypendium.pl można znaleźć:

  • bazę aktualnych stypendiów, staży i konkursów,
  • artykuły o stypendiach i grantach,
  • regulacje prawne dotyczące przyznawania stypendiów,
  • wskazówki, jak starać się o stypendia,
  • listę organizatorów programów stypendialnych,
  • badania rynku stypendialnego,
  • porady dla instytucji przyznających stypendia.

 

Zapraszamy do odwiedzenia serwisu www.mojestypendium.pl

 

Serwis powstał w 2006 r. Prowadzony jest przez Fundację Dobra Sieć w partnerstwie z Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności.

Studenci i doktoranci

Kalendarz

Czerwiec 2019