Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Archiwum aktualności - rok 2018

05.01.2018

Zaproszenie do udziału w bezpłatnym szkoleniu „HORYZONT 2020 w Twoim komputerze – elektroniczne źródła informacji oraz bazy danych dla wnioskodawców i beneficjentów programu”

Szanowni Państwo,

 

w imieniu Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu pt.: „HORYZONT 2020 w Twoim komputerze – elektroniczne źródła informacji oraz bazy danych dla wnioskodawców i beneficjentów programu”.

 

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z praktycznymi aspektami dotyczącymi korzystania z baz danych oraz elektronicznych serwisów informacyjnych poświęconych zagadnieniom programu HORYZONT 2020. Zasoby te są źródłem bogatej wiedzy przydatnej zarówno wnioskodawcom jak i beneficjentom programów ramowych UE. Wiedza ta jest konieczna do efektywnego uczestnictwa w programie i dotyczy zarówno naukowców, jak i przedsiębiorców.

 

Szkolenie odbędzie się 16 stycznia 2018 roku w Instytucie Agrofizyki PAN w Lublinie.

 

Szczegóły dotyczące spotkania znajdą Państwo na stronie internetowej RPK Lublin.

 

Aby móc uczestniczyć w szkoleniach należy zgłosić swój udział w nim poprzez wypełnienie elektronicznego formularza zgłoszeniowego na stronie RPK Lublin.

 

Uczelnia

Kalendarz

Czerwiec 2020