Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Archiwum aktualności - rok 2018

10.12.2018

Warsztaty dla naukowców planujących ubiegać się o granty ERC

 

17 grudnia 2018 roku w Sali Marii Skłodowskiej-Curie w Pałacu Staszica w Warszawie odbędą się warsztaty dla naukowców planujących ubiegać się o granty Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERC), organizowane są przez Biuro ds. Doskonałości Naukowej Polskiej Akademii Nauk. Poprowadzi je Lotte Jaspers, założycielka Yellow Research w Amsterdamie.

 

Celem spotkania jest dostarczenie potencjalnym kandydatom ERC informacji o tym, jak przygotować skuteczny wniosek i efektywnie zaplanować proces przygotowania aplikacji tak, by zwiększyć szanse na otrzymanie grantu. Warsztaty są skierowane do naukowców zainteresowanych złożeniem aplikacji ERC w konkursach Start i Consolidator w 2019 i 2020 roku.

 

Warsztaty będą prowadzone w języku angielskim. Udział jest bezpłatny. Warsztaty oferowane w dniu 17 grudnia w Warszawie są również dostępne komercyjnie w Amsterdamie (w cenie 625 euro za uczestnika).

 

Rejestracja na to wydarzenie jest obowiązkowa. Formularz rejestracyjny znajduje się na stronie internetowej. Rejestracja zostanie zamknięta 12 grudnia o godz. 13:00. E-mail z potwierdzeniem i dalszymi szczegółami dotyczącymi wydarzenia zostanie wysłany do uczestników 13 grudnia, ok. godz. 12:00.

 

Liczba miejsc jest ograniczona. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wyboru uczestników warsztatów. Wybór zostanie dokonany na podstawie informacji podanych w formularzu rejestracyjnym.

Uczelnia

Kalendarz

Kwiecień 2020