Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Aktualności

19.07.2022

IX Ogólnopolska Konferencja Naukowa INNOWACJE W PRAKTYCE

W imieniu Polskiej Akademii Nauk oddział w Lublinie, Centrum Innowacji Naukowo-Edukacyjnych oraz lubelskich uczelni wyższych serdecznie zapraszamy na IX Ogólnopolską Konferencję Naukową INNOWACJE W PRAKTYCE oraz Międzynarodową Wystawę Wynalazków i Technologii INNO WINGS.

 

Wydarzenie odbędzie się w dniach 20-21 października 2022 roku w Arenie Lublin.

 

Koordynatorem wydarzenia z ramienia Uniwersytetu Medycznego w Lublinie jest Ośrodek Brokerów Innowacji i Popularyzacji Nauki.

 

Głównym założeniem Konferencji jest promocja osiągnięć naukowych oraz wymiana doświadczeń i integracja środowiska naukowego.

 

Celem wydarzenia jest prezentacja innowacyjnych dokonań w zakresie nowych rozwiązań z obszarów techniki oraz nauk przyrodniczych i medycznych.

 

Multidyscyplinarny charakter wydarzenia oraz planowane warsztaty naukowe, mają za zadanie przyczynić się do pozyskania nowej wiedzy i umiejętności w zakresie innowacyjnych trendów w nauce.

 

Udział w Konferencji „Innowacje w Praktyce” umożliwia uczestnikom zaprezentowanie własnej oferty naukowej na forum ogólnopolskiego środowiska naukowego poprzez prezentację prac badawczych oraz wymianę doświadczeń i liczne dyskusje.

 

Polska Akademia Nauk oddział w Lublinie i Centrum Innowacji Naukowo-Edukacyjnej, IX Ogólnopolska konferencja Naukowa IX Internationa scietific conference, Innowacje w praktyce , Innowation in Practice, 20-21 października 2022 (czwartek-piątek), Miejsce: Arena Lublin ul. Stadionowa 1 (sale audytoryjne)

 

Dodatkowo, na Międzynarodowej Wystawie Wynalazków i Technologii INNO WINGS zostaną zaprezentowane i nagrodzone nowatorskie innowacje w takich kategoriach jak: żywność wysokiej jakości, technologie materiałowe, procesy produkcyjne i logistyczne, zielona gospodarka, zdrowe społeczeństwo i cyfrowe społeczeństwo.

 

Uczestnictwo w wydarzeniu będzie doskonałą okazją do prezentacji wynalazków Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

 

Serdecznie zapraszamy zarówno studentów jak i pracowników z innowacyjnymi pomysłami do aplikowania!

 

W razie pytań lub uzyskania wcześniejszej konsultacji prosimy o kontakt z Ośrodkiem Brokerów Innowacji i Popularyzacji Nauki poprzez mail: opn@umlub.pl lub telefonicznie: +48 81 448 51 67

 

Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracji znajduje się na stronach internetowych organizatorów:

 

 

Uczelnia

Kalendarz

Wrzesień 2022