Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Aktualności

08.06.2018

Orzeł Tygodnika „Wprost” ponownie dla Uniwersytetu Medycznego w Lublinie

Jednym z laureatów nagrody Orła Tygodnika „Wprost” – dla liderów regionu i biznesu – został Uniwersytet Medyczny w Lublinie. Uroczysta gala, podczas której wręczono dyplomy i statuetki, odbyła się 5 czerwca w Lublinie. Nagrodzono w sumie ponad 30 firm i osób.

 

Nagrodę Orła „Wprost” Uniwersytet Medyczny w Lublinie otrzymał już po raz drugi. Ponownie doceniono poziom prowadzonej gospodarki finansowej Uczelni, która stała się podstawą do uzyskania wysokiego średniego zysku netto na przestrzeni ostatnich trzech lat.

 

 

 

„Orły Wprost to nagrody dla firm, samorządów, wybitnych osobowości regionu oraz projektów transgranicznych i ponadnarodowych. To nagroda dla tych, którzy wnoszą szczególny wkład w rozwój gospodarki, regionu oraz kraju. Którzy na co dzień dbają o Rzeczpospolitą nie tylko w wielkich dziełach i czynach, ale w drobnych z pozoru decyzjach i działaniach, które w codziennych zmaganiach tworzą kształt dzisiejszej Polski” (źródło: Orły Wprost).

 

Orzeł Tygodnika „Wprost” dla Uniwersytetu Medycznego w Lublinie (Fot. Iwo Jabłoński) Laureaci nagrody Orła „Wprost” (Fot. Iwo Jabłoński) Dyplom dla Uniwersytetu Medycznego w Lublinie

Uczelnia

Kalendarz

Czerwiec 2019