Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Aktualności

11.10.2018

Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa „Komunikacja – wyzwaniem współczesnej medycyny”

Szanowni Państwo!

 

Z wielką radością zapraszamy do udziału w IV edycji Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej „Komunikacja – wyzwaniem współczesnej medycyny”, która odbędzie się 17 listopada 2018 roku na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie, przy ul. Jaczewskiego.       

 

 

Wydaje się, jakby to było wczoraj, kiedy będąc grupą studentów postanowiliśmy na własną rękę stworzyć okazję do poszerzenia wiedzy i wymiany poglądów w dziedzinie komunikacji w medycynie. Dziś już jako młodzi lekarze kontynuujemy nasze dzieło, starając się poruszać najbardziej aktualne kwestie dotyczące tej niewyczerpalnej tematyki. Do tej pory gośćmi specjalnymi naszej Konferencji byli m.in.: Śp. ks. Jan Kaczkowski oraz Pani Anna Dymna.

 

W gronie wykładowców tegorocznej edycji znaleźli się wyjątkowi eksperci: Prof. Wiesław Jędrzejczak – prekursor transplantacji komórek krwiotwórczych w Polsce, a także Prof. Małgorzata Krajnik – wybitny specjalista medycyny paliatywnej, Prezes Polskiego Towarzystwa Opieki Duchowej w Medycynie. Natomiast gościem specjalnym będzie aktor Mateusz Janicki, który wcieli się w rolę pacjenta podczas pokazowych warsztatów komunikacji z pacjentem. Opowie również o doświadczeniu, jakim jest zetknięcie się ze światem medycznym przy pracy w serialu „Na dobre i na złe”. W trakcie Konferencji odbędzie się również Sesja Prac Uczestników oraz interesujące warsztaty.

 

Zgłoszenia do udziału w konferencji oraz na warsztaty odbywa się za pośrednictwem formularzy online dostępnych na stronie: www.komunikacja.umlub.pl

 

Więcej informacji także na Facebooku: „Komunikacja Wyzwaniem Współczesnej Medycyny”.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Komitet Organizacyjny

Uczelnia

Kalendarz

Czerwiec 2019