Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Aktualności

14.03.2019

Studium Praktycznej Nauki Języków obcych zaprasza na konkursy językowe

4th Medical English Olympics

 

Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych UM już po raz czwarty organizuje olimpiadę z języka angielskiego medycznego "4th Medical English Olympics", która odbędzie się 30 marca 2019 roku o godz. 10:00 w auli Collegium Anatomicum.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów, doktorantów i pracowników UM do czynnego udziału w tym wydarzeniu. Uczestnicy zmierzą się z różnorodnymi pisemnymi zadaniami językowymi z wielu dziedzin medycznych.

 

Udział w olimpiadzie stanowi szansę na sprawdzenie kompetencji językowych, wygranie ciekawych nagród, a w przypadku studentów nawet zwolnienie z egzaminu.

 

 

 

 

4th Polish Your Polish Competition

 

Olimpiada z języka polskiego "4th Polish Your Polish Competition" organizowana przez Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych UM odbędzie się 13 kwietnia 2019 roku o godz. 10:00 w auli Collegium Anatomicum.

 

Konkurs skierowany jest do zagranicznych studentów UM. Tegoroczna edycja składa się z dwóch części z antraktem. W pierwszej części uczestnicy będą zmagać się z pytaniami dotyczącymi ogólnego i medycznego języka polskiego jak też kultury. W przerwie wydarzenia, przedstawione będą nagrania w języku polskim przygotowane przez studentów oraz występy Zespołu Pieśni i Tańca i Chóru UM. Trzy zwycięskie pary otrzymają nagrody.

 

Konkurs ten ma formę widowiska z udziałem publiczności, a w  tym roku podczas konkursu dodatkowo gościć będziemy delegację z Chin. Wydarzeniem towarzyszącym będzie wystawa plakatów wykonanych przez członków Studenckiego Koła Naukowego Komunikacji Medycznej przy Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych.

 

Wszystkich serdecznie zapraszamy do przybycia i udziału!

 

 

Uczelnia

Kalendarz

Wrzesień 2019