Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Aktualności

17.04.2019

Warsztaty i spotkania informacyjne w ramach Dni Narodowego Centrum Nauki

 

 

W dniach 15-16 maja w ramach Dni Narodowego Centrum Nauki w Łodzi odbędą się warsztaty i spotkania informacyjne dla naukowców, którzy ubiegali się lub będą ubiegać się o finansowanie badań w konkursach NCN.

 

Wstęp na poniższe warsztaty i spotkania wymaga wcześniejszej rejestracji.

 

 

Naukowców zachęcamy do zapisów na:

 

  • Warsztaty „Jak przygotować dobry projekt?”

Warsztaty skierowane są do naukowców posiadających co najmniej stopień doktora, którzy nie mają jeszcze grantu NCN, a chcieliby ubiegać się o finansowanie projektu badawczego. Podczas spotkania będą analizowane streszczenia projektów przygotowane przez uczestników. Będzie to punktem wyjścia do dyskusji o tym, jak przygotować dobry projekt badawczy.

Warsztaty dla wnioskodawców – więcej informacji i formularz zgłoszeniowy

 

 

  • Warsztaty z zakresu rzetelności naukowej

Warsztaty skierowane są do naukowców, którzy realizują grant NCN lub będą składać wniosek o finansowanie. Podczas spotkania omówione będą standardy w zakresie zachowania rzetelności w badaniach naukowych, ze szczególnym uwzględnieniem obowiązków badacza, jak również narzędzia służące upowszechnianiu kultury prowadzenia rzetelnych badań.

Warsztaty z zakresu rzetelności naukowej – więcej informacji i formularz zgłoszeniowy

 

 

  • Spotkanie informacyjne dotyczące oferty konkursów międzynarodowych NCN

Spotkanie przeznaczone jest dla wszystkich naukowców zainteresowanych składaniem wniosków w konkursach Narodowego Centrum Nauki organizowanych w ramach współpracy międzynarodowej (dwustronnej lub wielostronnej) oraz w ramach funduszy EOG i funduszy norweskich. Podczas spotkania zostanie przedstawiona międzynarodowa oferta konkursowa NCN, ze szczególnym uwzględnieniem konkursów otwartych oraz których otwarcie jest zaplanowane w najbliższym czasie.

Spotkanie informacyjne – więcej informacji i formularz zgłoszeniowy

 

Uczelnia

Kalendarz

Sierpień 2019