Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Kalendarium

2019-05-16 - 2019-05-17

XII Majówka z Fizjoterapią

Członkowie Studenckiego Koła Naukowego Fizjoterapii oraz pracownicy Zakładu Rehabilitacji i Fizjoterapii oraz Zakładu Balneoterapii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie zapraszają na „XII Majówkę z Fizjoterapią” – Cykliczną Ogólnopolską Konferencję Studenckich Kół Naukowych i Młodych Pracowników Nauki.

 

W tym roku zapraszamy Państwa na cykl wykładów dotyczących nowoczesnych metod diagnostycznych i terapeutycznych stosowanych we współczesnej fizjoterapii.


Wykłady odbędą się w czwartek 16 maja 2019 roku w Auli Collegium Maius Uniwersytetu Medycznego. Wykłady poprowadzą specjaliści zarówno z Polski, jak i z zagranicy, a dotyczyć będą diagnostyki i terapii stawu skroniowo-żuchwowego, osteopatii oraz diagnostyki i terapii przepony.

 

Drugiego dnia Konferencji (17 maja) Organizatorzy przygotowali dla zarejestrowanych uczestników warsztaty specjalistyczne z zakresu diagnostyki i terapii stawu skroniowo-żuchwowego, zastosowania integracji strukturalnej w dysfunkcjach szyjnego odcinka kręgosłupa oraz dynamicznej stabilności i równowagi mięśniowej – Kinetic Control.

 

Szczegóły znajdziecie Państwo na stronie internetowej.

 


 


dodaj do mojego kalendarza google

Uczelnia

Kalendarz

Lipiec 2020