Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Praca w UM

17.04.2019

Konkurs na stanowisko ASYSTENTA w Klinice Neurologii Dziecięcej III Katedry Pediatrii


Dziekan II Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Anglojęzycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie ogłasza konkurs na stanowisko ASYSTENTA w pełnym wymiarze czasu pracy w Klinice Neurologii Dziecięcej III Katedry Pediatrii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.
17.04.2019

Konkurs na stanowisko KIEROWNIKA Katedry i Kliniki Pneumonologii, Onkologii i Alergologii


Dziekan II Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Anglojęzycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie ogłasza ogólnopolski konkurs na stanowisko KIEROWNIKA Katedry i Kliniki Pneumonologii, Onkologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.
17.04.2019

Konkurs na stanowisko KIEROWNIKA Zakładu Radiologii Dziecięcej Katedry Radiologii


Dziekan II Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Anglojęzycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie ogłasza ogólnopolski konkurs na stanowisko KIEROWNIKA Zakładu Radiologii Dziecięcej Katedry Radiologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.
08.04.2019

Konkurs na stanowisko KIEROWNIKA Katedry i Zakładu Medycyny Nuklearnej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.


Dziekan II Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Anglojęzycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie ogłasza ogólnopolski konkurs na stanowisko KIEROWNIKA Katedry i Zakładu Medycyny Nuklearnej...
08.04.2019

Konkurs na stanowisko KIEROWNIKA Katedry i Zakładu Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie


Dziekan II Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Anglojęzycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie ogłasza ogólnopolski konkurs na stanowisko KIEROWNIKA Katedry i Zakładu Medycyny Sądowej...
1  2  3    

Uczelnia

Kalendarz

Kwiecień 2019