Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Praca w UM

19.12.2016

Nabór na stanowisko SPECJALISTA ds. szkoleń w projekcie współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej

Uniwersytet Medyczny w Lublinie ogłasza nabór na stanowisko Specjalista ds. szkoleń w projekcie współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej

Główne zadania:

  1. Prowadzenie działań promocyjno-informacyjnych związanych z rekrutacją i realizacją projektu (m.in. dystrybucja materiałów promocyjno-informacyjnych, przekazywanie informacji o projekcie, przygotowanie informacji prasowych, w tym aktualizacja strony internetowej www.).
  2. Prowadzenie rekrutacji uczestników projektu.
  3. Prowadzenie dokumentacji uczestników projektu.
  4. Obsługa logistyczno-organizacyjna szkoleń i organizacja usług planowanych do realizacji w projekcie.
  5. Opracowanie harmonogramów szkoleń.
  6. Współpraca z trenerami i innymi pracownikami zaangażowanymi w realizację projektu.
  7. Obsługa biura.
  8. Gromadzenie danych w systemie LSI
  9. Przygotowanie sprawozdawczości projektu oraz dokonywanie ewaluacji i analizy działań projektu.

Wymagania obligatoryjne:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Udokumentowane, minimum 2-letnie, doświadczenie w realizacji projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach PO KL.
  • Udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku analogicznym lub podobnym do proponowanego.
  • Dobra znajomość zasad POWER na poziomie realizacji projektu.
  • Znajomość przepisów prawa zamówień publicznych i procedur udzielania zamówień publicznych poniżej 30 000 euro netto.

Wymagania dodatkowe:

  • Doświadczenie zawodowe uzyskane we wdrażaniu projektów finansowanych ze środków strukturalnych na uczelni wyższej.
  • Samodzielność i doskonała organizacja pracy.
  • Umiejętność poszukiwania niestandardowych rozwiązań.
  • Bardzo wysoka kultura osobista i komunikatywność.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum podstawowym.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy (pełny etat).
  • Ciekawą, ambitną i odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole.
  • Możliwość rozwoju w doświadczonym zespole, prowadzącym równolegle wiele projektów finansowanych z różnych źródeł.
  • Duże możliwości kształcenia w obszarze wdrażania projektów.

Planowany termin rozpoczęcia pracy: styczeń - luty 2017 r.

Wymagane dokumenty:

  • Życiorys i list motywacyjny poświadczony własnoręcznym podpisem.
  • Kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie.
     Wzór formularza
  • Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, uprawnienia, ukończone kursy, szkolenia.
  • Kopie świadectw pracy z dotychczasowych miejsc pracy.
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922) poświadczone własnoręcznym podpisem o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Uniwersytet Medyczny w Lublinie z siedzibą przy Al. Racławickich 1, 20-059 Lublin, danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Dane podaję dobrowolnie, posiadam również informację, iż mam prawo wglądu do treści danych, ich poprawiania i modyfikacji”.

Dokumenty należy składać:

  • osobiście w Dziale ds. Funduszy Europejskich Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, Al. Racławickie 1, 20-059 Lublin, w pok. 235, w godz. 08:00 – 15:00, w zamkniętej kopercie z napisem: „Nabór na stanowisko: Specjalista ds. szkoleń - Działanie 5.4 POWER”, podając również numer referencyjny ogłoszenia DFE/POWER/5.4/2016

    lub
  • przesłać pocztą w zamkniętej kopercie z napisem: „Nabór na stanowisko: Specjalista ds. szkoleń - Działanie 5.4 POWER”, podając również numer referencyjny ogłoszenia DFE/POWER/5.4/2016 w nieprzekraczalnym terminie do dnia 16.01.2017 r.

Informujemy że:

  • Po analizie złożonych dokumentów, potwierdzających spełnienie wymagań obligatoryjnych i ewentualnie dodatkowych, zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.
  • Kandydaci zakwalifikowani do dalszego etapu zostaną poinformowani telefonicznie o miejscu i terminie rozmowy kwalifikacyjnej.
  • Oferty, które nie spełniają wymagań niezbędnych, niekompletne oraz złożone po terminie nie będą brane pod uwagę.
  • Wszystkim kandydatom dziękujemy za nadesłanie aplikacji.
  • Uniwersytet zastrzega sobie prawo do unieważnienia konkursu bez podania przyczyny lub przedłużenia terminu rekrutacji.
  • Dokumenty aplikacyjne będzie można odebrać po zakończonym procesie rekrutacji.

Uczelnia

Kalendarz

Marzec 2017