Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Struktura organizacyjna

Katedra i Klinika Chorób Wewnętrznych

Katedra i Klinika Chorób Wewnętrznych - logo
Ulica
ul. Staszica 16 (SPSK Nr 1)
Miejscowość
Lublin
Kod pocztowy
20-081
Telefon
+48 81532 7717
Fax
+48 81532 7717

Kierownik

Imię i nazwisko
prof. dr hab. n. med. Jerzy Mosiewicz
Stanowisko
Profesor
E-mail
jerzy.mosiewicz@umlub.pl

Dla studentów

 

Konsultacje dla studentów

Imię i nazwisko

Dzień tygodnia

Godziny

Prof. dr hab. n. med. Jerzy Mosiewicz

Piątek godz. 10.00-12.00

jerzy.mosiewicz@umlub.pl

 

Prof. dr hab. n. med. Grzegorz Dzida

Wtorek godz. 10.00-12.00

grzegorz.dzida@umlub.pl

 

Dr hab. n. med. Wojciech Myśliński

Poniedziałek godz. 11.30-13.30

wojciech.myslinski@umlub.pl

 

Dr hab. n. med. Stanisław Ostrowski

Poniedziałek godz. 10.30-12.30

stanislaw.ostrowski@umlub.pl

 

Dr  n. med. Bogusław Makaruk

Wtorek godz. 11.00-13.00

boguslawmakaruk@umlub.pl

 

Dr n. med. Jerzy Baraniak

Czwartek godz. 10.00-12.00

jerzy.baraniak@umlub.pl

 

Dr n. med. Ewa Rymarz

Piątek godz. 10.00-12.00

ewa.rymarz@umlub.pl

 

Dr n. med. Jacek Sobstyl

Środa godz. 10.00-12.00 

jacek.sobstyl@umlub.pl

 

Dr hab. n. med. Andrzej Prystupa

 

Poniedziałek godz. 10.00-12.00

andrzej.prystupa@umlub.pl

 

Dr n. med. Marcin Trojnar

Piątek godz. 9.00-11.00

marcin.trojnar@umlub.pl

 

Dr n. med. Maciej Zakrzewski

Poniedziałek godz. 8.00-10.00

maciej.zakrzewski@umlub.pl

 

 

 

Terminy egzaminu z chorób wewnętrznych dla studentów III roku Wydziału Stomatologii w roku akademickim 2019/2020:
 
I termin – 31.01.2020 r.
Miejsce: Sala P na terenie SPSK1 w Lublinie  ul. Staszica 11
Wejście na salę : 8:30
Egzamin: 9:00 – 10:20
 
II termin - egzamin poprawkowy – 5.02.2019 r.
Miejsce: Sala Wykładowa Katedry i Kliniki Chorób Wewnętrznych  SPSK1 w Lublinie, ul. Staszica 16
Wejście na salę  8:45
Egzamin: 9:00 – 10:20

 

 

Tematy ćwiczeń i wykładów z chorób wewnętrznych dla studentów stomatologii

 

 

Konsultacje dla studentów

semestr zimowy 2019/2020

prof. dr hab. n. med. Jerzy Mosiewicz

Piątek

10.00-12.00

prof. dr hab. n. med. Grzegorz Dzida

Wtorek

10.00-12.00

dr hab. n. med. Wojciech Myśliński

Poniedziałek

11.30-13.30

dr hab. n. med. Stanisław Ostrowski

Poniedziałek

10.30-12.30

dr n. med. Bogusław Makaruk

Wtorek

11.00-13.00

dr n. med. Jerzy Baraniak

Czwartek

10.00-12.00

dr n. med. Ewa Rymarz

Piątek

10.00-12.00

dr n. med. Jacek Sobstyl

Środa

10.00-12.00

dr hab. n. med. Jolanta Mieczkowska

Środa

8.30-10.30

dr hab. n. med. Andrzej Prystupa

Poniedziałek

10.00-12.00

dr n. med. Marcin Trojnar

Piątek

9.00-11.00

dr n. med. Maciej Zakrzewski

Poniedziałek

8.00-10.00

 

 

Uczelnia

Kalendarz

Sierpień 2020