Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Struktura organizacyjna

Katedra i Klinika Położnictwa i Patologii Ciąży

Katedra i Klinika Położnictwa i Patologii Ciąży - logo
Ulica
ul. Staszica 16 (SPSK Nr 1)
Miejscowość
Lublin
Kod pocztowy
20-081
Telefon
+48 81532 6612
Fax
+48 81532 6612

Kierownik

Imię i nazwisko
prof. dr hab. n. med. Anna Kwaśniewska
Stanowisko
Profesor
E-mail
anna.kwasniewska@umlub.pl
Telefon
+48 81532 6612

Dla studentów

Konsultacje dla studentów

prof. zw. dr hab. n. med. Anna Kwaśniewska
anna.kwasniewska@umlub.pl

Wtorek
10:00 – 11:30

dr hab. n. med. Janusz Jacek Kraczkowski

jacek.kraczkowski@umlub.pl

Wtorek

10:00 – 11:30

dr hab. n. med. Anna Semczuk-Sikora
anna.semczuk-sikora@umlub.pl

Środa

8:30 –  10:00

dr hab. n. med. Mariusz Skoczyński
mariusz.skoczynski@umlub.pl

Środa

8:30 – 10:00

dr hab. n. med. Arkadiusz Krzyżanowski
arkadiusz.krzyzanowski@umlub.pl

Piątek

7:45 – 9:15

dr n. med. Marcin Robak
marcin.robak@umlub.pl

Czwartek

8:15 – 9:45

dr n. med. Maciej Kwiatek
maciej.kwiatek@umlub.pl

Piątek

8:30 – 10:00

dr n. med. Adrianna Kondracka
adrianna.kondracka@umlub.pl

Wtorek

10:00 – 11:30

dr n. med. Aleksandra Stupak
aleksandra.stupak@umlub.pl

Wtorek

8:15 – 9:45

dr n. med. Tomasz Gęca
tomasz.geca@umlub.pl

Piątek

8:15 – 9:45

dr n. med. Andrzej Miturski
andrzej.miturski@umlub.pl

Poniedziałek

8:30 – 10:00

 

 

 

Uczelnia

Kalendarz

Lipiec 2020