Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Struktura organizacyjna

Katedra i Zakład Chemii Leków

Katedra i Zakład Chemii Leków - logo
Ulica
ul. Jaczewskiego 4 (Collegium Anatomicum)
Miejscowość
Lublin
Kod pocztowy
20-090
E-mail
chemia.lekow@umlub.pl
Telefon
+48 81448 7380
+48 81448 7383
+48 81448 7384
Fax
48814 4873

Kierownik

Imię i nazwisko
prof. dr hab. n. farm. Anna Gumieniczek
Stanowisko
Profesor
E-mail
anna.gumieniczek@umlub.pl
Telefon
+48 81448 7382
Nr pokoju
203

Dla studentów

Konsultacje w semestrze letnim 2020/2021

 

W Katedrze i Zakładzie Chemii Leków konsultacje odbywają się drogą mailową

lub telefoniczną oraz, w razie potrzeby, w formie zdalnej

za pośrednictwem aplikacji MS Teams

Prof. dr hab. Anna Gumieniczek

anna.gumieniczek@umlub.pl

 

81 448 7382

Prof. dr hab. Łukasz Komsta

 

lukasz.komsta@umlu8b.pl

-

Dr hab. Dorota Kowalczuk

dorota.kowalczuk@umlub.pl

 

81 448 7388

Dr Rafał Pietraś, prof. UM

rafalpietras@umlub.pl

-

 

Dr Anna Berecka-Rycerz

 

anna.berecka@umlub.pl

81 448 7387

Dr Joanna Drozd

 

joanna.drozd@umlub.pl

-

Dr Tadeusz Inglot

 

tadeusz.inglot@umlub.pl

-

Dr Beata Paw

 

beata.paw@umlub.pl

81 448 7389

Dr Arkadiusz Pomykalski

 

arkadiusz.pomykalski@umlub.pl

81 448 7386

 

Mgr Karolina Lejwoda

 

49360@student.umlub.pl

-

Mgr Katarzyna Lipska

45777@student.umlub.pl

 

-

Mgr Joanna Wróbel

49423@student.umlub.pl

 

-

Mgr Sebastian Gadowski

49326@student.umlub.pl

 

-

Uczelnia

Kalendarz

Marzec 2021