Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Struktura organizacyjna

Zakład Rehabilitacji i Fizjoterapii

Zakład Rehabilitacji i Fizjoterapii - logo
Ulica
ul. Magnoliowa 2 (Centrum Zaopatrzenia Ortopedyczno - Rehabilitacyjnego MUSI)
Miejscowość
Lublin
Kod pocztowy
20-143
E-mail
zaklad.rehabilitacji@umlub.pl
Telefon
+48 81448 6780
+48 81448 6783
Fax
+48 81448 6783

Kierownik

Imię i nazwisko
dr hab. n. med. Piotr Majcher
Stanowisko
Profesor nadzwyczajny UM
E-mail
piotr.majcher@umlub.pl
Telefon
+48 81448 6782

Dla studentów

 

Konsultacje dla studentów

semestr letni 2018/2019r.

prof. nadzw. dr hab.

n. med. Piotr Majcher

Wtorek

14:30-15:30

Czwartek

14:30-15:30

prof. dr hab.

Robert Latosiewicz

Wtorek

12:00-14:00

dr JolantaTaczała

Wtorek

8:00-9:00

DKS

Piątek

8:00-9:00

DKS

dr Piotr Kwiatkowski

Wtorek

10:00-11:00

Czwartek

10:00-11:00

dr Apolinary Ginszt

Wtorek

13:30-14:30

Czwartek

13:00-14:00

dr Piotr Gawda

Wtorek

10:30-11:30

Czwartek

10:30-11:30

dr Joanna Niezbecka

Wtorek

14:30-15:30

Środa

14:30-15:30

dr Anna Krawczyńska

Poniedziałek

15:00-16:00

SPSK 4

Środa

13:00-14:00

SPSK 4

dr Tomasz Senderek

Poniedziałek

8:00-9:00

Wtorek

8:00-9:00

dr Anna Szulc

Poniedziałek

14:00-15:00

Wtorek

16:30-17:30

 

dr Teresa Stawińska

Czwartek

9:00-10:00

Piątek

9:00-10:00

mgr Katarzyna Stefaniuk

Wtorek

10:00-11:00

Czwartek

10:00-11:00

mgr Katarzyna Pikto-Pietkiewicz

Poniedziałek

16:15-17:15

Wtorek

12:00-13:00

mgr Bożena Krzysiak- Rydel

Poniedziałek

7:30-8:30

Kl. Ortop. i Reh.

SPSK 4

Środa

7:30-8:30

Kl. Ortop. i Reh.

SPSK 4

dr Kamil Chołuj

Poniedziałek

12:30-13:30

Środa

12:30-13:30

mgr Karol Sitarz

Wtorek

9:00-10:00

Środa

9:00-10:00

dr Ilona Borzęcka

zw. lek.

dr Justyna Chmiel

Wtorek

13:00-14:00

Środa

13:00-14:00

mgr Marta Suwała

Poniedziałek

14:45-15:45

Środa

15:30-16:30

dr AgnieszkaKarska

Poniedziałek

14:00-15:00

Wtorek

14:00-15:00

dr Joanna Fidut – Wrońska

Wtorek

15:00-16:00

Piątek

10:15-11:15

mgr Magdalena Segit - Krajewska

Poniedziałek

9:00-10:00

Wtorek

11:00-12:00

dr Michał Ginszt

 

Poniedziałek

14:30-15:30

Wtorek

14:00-15:00

mgr Michał Grzegorczyk

Poniedziałek

9:15-10:15

Środa

9:15-10:15

dr Anna Kozak

Środa

16:30-17:30

mgr Agnieszka Ludwinek

Poniedziałek

10:00-11:00

Środa

13:00-14:00

dr Ilona Stolarz

Poniedziałek

13:30-14:30

Hala Sportowa

mgr Paweł Goguł

Poniedziałek

10:15-11:15

Czwartek

17:15-18:15

Uczelnia

Kalendarz

Lipiec 2019