Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Struktura organizacyjna

Biuro Obsługi Studentów Anglojęzycznych

Biuro Obsługi Studentów Anglojęzycznych - logo
Ulica
ul. Chodźki 19 (TBV)
Miejscowość
Lublin
Kod pocztowy
20-093
Telefon
+48 81448 6310
Fax
+48 81448 6311

Kierownik

Imię i nazwisko
mgr Magdalena Staśkiewicz
Stanowisko
Zastępca Kierownika Dziekanatu II Wydziału Lekarsk
E-mail
magdalena.staskiewicz@umlub.pl
Telefon
+48 81448 6312
Nr pokoju
107

Informacje ogólne

Sekcja ds. Obsługi Studentów Anglojęzycznych

Zastępca Kierownika Dziekanatu

pok. 7

Magdalena Staśkiewicz

tel.: +48 81448 6310

e-mail: magdalena.staskiewicz@umlub.pl

Obsługa Studentów Anglojęzycznych
"Front Desk"

pok. 9

Agata Aleksandrowicz

tel.: +48 81448 6310

e-mail: agata.aleksandrowicz@umlub.pl

Obsługa Studentów Programu Azjatyckiego

pok. 8

Konrad Sikora

tel.: +48 81448 6313

e-mail: konrad.sikora@umlub.pl

Obsługa finansowa studentów
Programu Europejskiego

i Azjatyckiego

Agnieszka Czyż

tel.: +48 81448 6313

e-mail: agnieszka.czyz@umlub.pl

Obsługa Studentów
Programu Europejskiego

pok. 6

Olga Marcinko

tel.: +48 81448 6317

e-mail: olga.marcinko@umlub.pl

Obsługa Studentów
Programu Bliskowschodniego

pok. 6

Michał Jałocha

tel.: +48 81448 6317

e-mail: michal.jalocha@umlub.pl

Obsługa Zajęć Klinicznych

pok. 6

Natalia Radczuk

tel.: +48 81448 6315

e-mail: natalia.radczuk@umlub.pl

Obsługa Studentów Azjatyckiego
Programu Lekarsko-Dentystycznego

pok. 6

Magdalena Baran

tel.: +48 81448 6317

e-mail: magdalena.baran@umlub.pll

Obsługa Studentów
Programu Amerykańskiego

pok. 5

Dorota Stachura

tel.: +48 81448 6316

e-mail: dorota.stachura@umlub.pl

Obsługa finansowa studentów
Programu Amerykańskiego

pok. 5

Małgorzata Pentek

tel.: +48 81448 6316

e-mail: financial.department@umlub.pl

Obsługa pożyczek studenckich
programu Amerykańskiego

pok. 5

Magdalena Fatyga-Ładoszek

Joanna Rutkowska

tel.: +48 81448 6316

e-mail: lublin.loans@umlub.pl

Obsługa Absolwentów
Programów Anglojęzycznych

pok. 5

Marcin Domański

tel.: +48 81448 6314

e-mail: marcin.domanski@umlub.pl 

 

 

Urlop macierzyński:

  • Ewelina Stankiewicz
  • Agnieszka Furmanek
  • Katarzyna Wilkowska

Uczelnia

Kalendarz

Wrzesień 2017