Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Struktura organizacyjna

Biuro Karier

Biuro Karier - logo
Ulica
al. Racławickie 1
Miejscowość
Lublin
Kod pocztowy
20-059
E-mail
biurokarier@umlub.pl
Telefon
+48 81448 5075
Fax
+48 81448 5071
Nr pokoju
13

Informacje ogólne

Wychodząc naprzeciw potrzebom studentów i absolwentów Uniwersytetu Medycznego w Lublinie w 2013 roku powstało Biuro Karier. Działa ono jako jednostka organizacyjna i podlega Działowi Jakości Kształcenia.

 

Biuro Karier Uniwersytetu Medycznego w Lublinie zajmuje się przygotowaniem i wsparciem studentów oraz absolwentów w procesie planowania i realizacji kariery edukacyjnej i zawodowej. Kształtuje umiejętności w zakresie kompetencji miękkich niezbędnych na obecnym rynku pracy,  poruszania się po rynku pracy i efektywnego w nim funkcjonowania.

 

Obszarem działania Biura Karier jest również  informacja i orientacja zawodowa na temat tendencji rynkowych w zawodach medycznych. Celem działań jest udzielanie informacji o obecnych wymaganiach i potrzebach potencjalnych pracodawców (także poprzez prowadzone badania) oraz przekazanie ich studentom i absolwentom naszej uczelni. Biuro nieodpłatnie świadczy pomoc przy wyborze drogi zawodowej, prowadzi poradnictwo zawodowe, kompetencyjne, coaching, warsztaty w zakresie budowania kompetencji miękkich. Gromadzi oferty pracy, organizuje spotkania z pracodawcami, oraz umożliwia kontakt ze specjalistami organizując „Spotkania z medycznym rynkiem pracy”.

 

 

Odwiedź nas na Facebooku!

 

Oferty pracy

Informacje i ogłoszenia zamieszczane są w dobrej wierze.

Biuro Karier Uniwersytetu Medycznego w Lublinie nie ponosi odpowiedzialności za treść merytoryczną ofert i komunikatów zamieszczonych na stronie.

 

Biuro Karier Uniwersytetu Medycznego w Lublinie jest wpisane do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem: 9566, świadczy nieodpłatną pomoc Studentom i Absolwentom Uniwersytetu Medycznego w Lublinie oraz wszystkim osobom potrzebującym pomocy psychologa, doradcy zawodowego i pośrednika pracy.

 

 
 
Pracodawców zainteresowanych publikacją ofert pracy za pośrednictwem Biura Karier UM zapraszamy do współpracy.
 

Uczelnia

Kalendarz

Marzec 2021