Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Struktura organizacyjna

II Klinika Psychiatrii i Rehabilitacji Psychiatrycznej

II Klinika Psychiatrii i Rehabilitacji Psychiatrycznej - logo
Ulica
ul. Głuska 1 (SPSK Nr 1)
Miejscowość
Lublin
Kod pocztowy
20-439
E-mail
klinika.psychiatrii@umlub.pl
Telefon
+48 81744 0967
Fax
+48 81745 3392

Kierownik

Imię i nazwisko
dr hab. n. med. Jolanta Masiak
Stanowisko
Adiunkt dr hab.
E-mail
jolanta.masiak@umlub.pl
Telefon
+48 81744 0967

Dla studentów

Konsultacje dla studentów

semest letni 2019/2020

dr hab. Jolanta Masiak

Poniedziałek

7.30 – 9.30

jolanta.masiak@umlub.pl

dr hab. Beata Pawłowska

Wtorek

8.00 – 10.00

beata.pawlowska@umlub.pl

dr Anna Urbańska

Czwartek

8.00 – 10.00

anna.urbanska@umlub.pl

dr Justyna Pawęzka

Piątek

10.00-12.00

justyna.pawezka@umlub.pl

dr Adam Perzyński

Poniedziałek
8.30 – 9.30
 13.00 – 14.00

adam.perzynski@umlub.pl

dr Aneta Perzyńska-Starkiewicz

Poniedziałek

8.00 – 10.00

aneta.perzynska@umlub.pl

dr Aneta Gerhant

Wtorek

8.00 – 10.00

aneta.gerhant@umlub.pl

dr Magdalena Derewianka-Polak

Czwartek

8.00 – 10.00

magdalena.derewianka-polak@umlub.pl

dr Ewa Stelmach

Środa

8.00 – 10.00

ewa.stelmach@umlub.pl

dr Ewelina Soroka

Środa

10.30 – 12.00

ewelina.soroka@umlub.pl

Uczelnia

Kalendarz

Maj 2020