Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Struktura organizacyjna

Sekcja ds. Kadr

Sekcja ds. Kadr - logo
Ulica
ul Aleje Racławickie 1 (Collegium Novum)
Miejscowość
Lublin
Kod pocztowy
20-059
Imię i nazwisko
mgr Beata Jarocka-Maron
Stanowisko
Kierownik Sekcji
E-mail
beata.jarocka-maron@umlub.pl
Telefon
+48 81448 5232
Nr pokoju
134

Informacje ogólne

Godziny przyjęć interesantów:

poniedziałek – wtorek

7.30 – 16.00
 

środa – piątek

10.30 – 16.00

 

Sprawy kadrowe nauczycieli akademickich

Wydział Lekarski (jednostki teoretyczne) oraz Międzywydziałowe Centrum Dydaktyczne:

 

mgr Barbara Bielecka

Specjalista

tel. +48 81448 5229

e-mail: barbara.bielecka@umlub.pl

 

Wydział Lekarski (jednostki kliniczne):

 

mgr Paulina Otolińska

Samodzielny referent

tel. +48 81448 5225

e-mail: paulina.otolinska@umlub.pl

 

Wydział Nauk o Zdrowiu:

 

mgr Aleksandra Polesiak

Samodzielny referent

tel. +48 81448 5226

e-mail: aleksandra.polesiak@umlub.pl

 

Wydział Farmaceutyczny oraz Wydział Lekarsko-Dentystyczny (jednostki dentystyczne):

 

mgr Edyta Kulczycka

Starszy referent

tel. +48 81448 5228

e-mail: edyta.kulczycka@umlub.pl

 

Wydział Lekarsko-Dentystyczny (jednostki lekarskie):

 

mgr inż. Dorota Grodek

Starszy referent

tel. +48 81448 5223

e-mail: dorota.grodek@umlub.pl

 

Sprawy kadrowe pracowników niebędących nauczycielami akademickimi

Pracownicy inżynieryjno-techniczni

Wydział Lekarski (jednostki teoretyczne) oraz Międzywydziałowe Centrum Dydaktyczne

 

mgr Barbara Bielecka

Specjalista

tel. +48 81448 5229

e-mail: barbara.bielecka@umlub.pl

 

Pracownicy inżynieryjno-techniczni

Wydział Lekarski (jednostki kliniczne), Wydział Lekarsko-Dentystyczny, Wydział Farmaceutyczny, Wydział Nauk o Zdrowiu

 

mgr Iwona Banak-Nowacka

Specjalista

tel. +48 81448 5220

e-mail: iwona.banak-nowacka@umlub.pl

 

Pracownicy Administracji, Ośrodek Kształcenia Podyplomowego, Centrum Transferu Wiedzy oraz Wydawnictwo UM

 

mgr Magdalena Gevorgyan

Specjalista

tel. +48 81448 5220

e-mail: magdalena.gevorgyan@umlub.pl

 

Dział Administracyjno-Gospodarczy, Domy Studenta, Biblioteka Główna, Centrum Symulacji Medycznej oraz Ośrodek Medycyny Doświadczalnej

 

mgr Aleksandra Polesiak

Samodzielny referent

tel. +48 81448 5226

e-mail: aleksandra.polesiak@umlub.pl

 

Wyjazdy służbowe oraz podnoszenie kwalifikacji pracowników niebędących nauczycielami akademickimi, organizacja staży oraz sprawy kadrowe lekarzy-rezydentów

 

mgr Justyna Rybińska

Samodzielny referent

tel. +48 81448 5224

e-mail: justyna.rybinska@umlub.pl

 

Sprawy emerytalno-rentowe pracowników Uczelni

 

Godziny pracy:

Poniedziałek - Czwartek: 9:00-14:00

 

Alina Orlik

Specjalista

tel. +48 81448 5227

e-mail: alina.orlik@umlub.pl

Uczelnia

Kalendarz

Czerwiec 2020