Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Struktura organizacyjna

Sekcja ds. Kadr

Sekcja ds. Kadr - logo
Ulica
ul Aleje Racławickie 1 (Collegium Novum)
Miejscowość
Lublin
Kod pocztowy
20-059
Imię i nazwisko
mgr Beata Jarocka-Maron
Stanowisko
Kierownik Sekcji
E-mail
beata.jarocka-maron@umlub.pl
Telefon
+48 81448 5232
Nr pokoju
134

Informacje ogólne

Sprawy kadrowe nauczycieli akademickich

mgr Barbara Bielecka

Specjalista
tel. +48 81448 5228

e-mail: barbara.bielecka@umlub.pl

 

mgr Paulina Otolińska

Starszy referent

tel. +48 81448 5225

e-mail: paulina.otolinska@umlub.pl
 

mgr Edyta Kulczycka
Starszy referent
tel. +48 81448 5228
e-mail: edyta.kulczycka@umlub.pl

mgr Dorota Grodek
Samodzielny referent
tel. +48 81448 5223
e-mail: dorota.grodek@umlub.pl
 

Sprawy kadrowe pracowników niebędących nauczycielami akademickimi

mgr Iwona Banak-Nowacka

Specjalista
tel. +48 81448 5220

e-mail: iwona.banak-nowacka@umlub.pl
 

mgr Magdalena Gevorgyan

Specjalista
tel. +48 81448 5220

e-mail: magdalena.gevorgyan@umlub.pl

 

mgr Aleksandra Polesiak
Samodzielny referent
tel. +48 81448 5226
e-mail: aleksandra.polesiak@umlub.pl

 

Sprawy emerytalno-rentowe pracowników Uczelni

Alina Orlik

Specjalista

tel. +48 81448 5227

e-mail: alina.orlik@umlub.pl

Godziny pracy: Poniedziałek - Czwartek: 9:00-14:00

 

Wyjazdy służbowe, podnoszenie kwalifikacji pracowników Uczelni oraz organizacja staży

mgr Justyna Rybińska

Samodzielny referent
tel. +48 81448 5224

e-mail: justyna.rybinska@umlub.pl

Uczelnia

Kalendarz

Wrzesień 2019