Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Archiwum aktualności - rok 2013

30.07.2013

Zaproszenie na XII Konferencję Nowoczesne Technologie w Medycynie Sportowej „Zdrowie zawodnika największą wartością”

Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Polski Komitet Olimpijski oraz Izba Międzynarodowej Współpracy Gospodarczej i Naukowej zapraszają na XII Konferencję Nowoczesne Technologie w Medycynie Sportowej „Zdrowie zawodnika największą wartością”, która odbędzie się w dniach 24 i 25 października 2013 roku w Łodzi.

 

Przedmiotem obrad będą problemy ochrony zdrowia zawodników w trakcie przygotowania i trwania zawodów sportowych przy optymalnym zniwelowaniu zagrożeń kontuzjami i utraty zdrowia oraz procesów rehabilitacyjnych.

 

Obrady i pokazy oraz warsztaty praktyczne badań wydolności, stopnia wytrenowania, stanu zdrowia oraz efektów leczenia rehabilitacyjnego będą miały miejsce w salach i obiektach nowoczesnego Centrum Kliniczno-Dydaktycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

 

Konferencja adresowana jest do przedstawicieli administracji samorządowej, uczelni, ośrodków naukowo-badawczych, ośrodków przygotowań olimpijskich, związków sportowych i klubów, producentów ubioru, sprzętu i urządzeń sportowych, a także firm farmaceutycznych i ubezpieczeniowych.

 

więcej

Pliki do pobrania

informator.pdf

XII Konferencja Nowoczesne Technologie w Medycynie Sportowej „Zdrowie zawodnika największą wartością”, Łódź 24-25 października 2013 roku

Uczelnia

Kalendarz

Listopad 2021