Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Archiwum aktualności - rok 2013

30.09.2013

Studencie! Oceń prowadzących zajęcia w roku akademickim 2012/2013 i uzyskaj rabat na książki.

Czy jako student UM w Lublinie jesteś zadowolony z jakości zajęć, w których brałeś udział? Czy prowadzący spełnili Twoje oczekiwania pod względem zaangażowania i przygotowania do pracy dydaktycznej? A może masz pomysł, jak usprawnić proces kształcenia tak, by wiedza i umiejętności były przyswajane łatwiej i efektywniej? Jeżeli chcesz coś zmienić, możesz to zrobić właśnie teraz.

 

Wypełnij ankiety studenckie, które zostały przygotowane w celu umożliwienia studentom uczestnictwa we współtworzeniu kultury jakości na naszym Uniwersytecie, tak jak ma to miejsce na wszystkich nowocześnie zarządzanych uczelniach. Jako Uniwersytet chcemy zmieniać się dla Was i zależy nam, byście mieli wpływ na kierunek tych zmian.

 

Jako dodatkową zachętę przygotowaliśmy zniżkę na zakup książek w księgarni Ambulans dla osób, które do 15 października 2013 roku wypełnią wszystkie ankiety dotyczące oceny prowadzących zajęcia w roku akademickim 2012/2013. Wystarczy z indywidualnego konta na Wirtualnej Uczelni wydrukować komunikat o tym, że wszystkie ankiety zostały wypełnione i na wydruku uzyskać pieczątkę Działu Jakości Kształcenia, by uzyskać dodatkowy rabat na książki w księgarniach AMBULANS do 31 października 2013 roku.

W związku z tym, ze studenci oceniają tylko tych prowadzących, z którymi mieli zajęcia, liczba pozostałych ankiet do wypełnienia nie musi równać się zeru.

 

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem tel. +48 81528 8923 lub adresem e-mail: andrzej.stawicki@umlub.pl, agata.hrycaj@umlub.pl

 

 

Uczelnia

Kalendarz

Listopad 2022