Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Archiwum aktualności - rok 2013

02.12.2013

Świąteczny Koncert Charytatywny

Samorząd Studentów Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, Kulturka oraz Samorząd Studencki Politechniki Lubelskiej zapraszają na Świąteczny Koncert Charytatywny pod patronatem honorowym Rektora Uniwersytetu Medycznego w Lublinie prof. dr hab. Andrzeja Dropa oraz Prorektora ds. Studenckich Politechniki Lubelskiej prof. dr hab. inż. Andrzeja Wac-Włodarczyka.

 

Koncert odbędzie się 12 grudnia 2013 roku o godzinie 18:00 w Collegium Maius Uniwersytetu Medycznego w Lublinie przy ul. Jaczewskiego 4. Wstęp wolny.

 

Wydarzenie połączone będzie z licytacją, z której całkowity dochód zostanie przekazany na rzecz Przedszkola Specjalnego nr 11 w Lublinie.

 

W programie:

  • Teatrzyk Dzieci z Przedszkola Specjalnego nr 11 w Lublinie
  • Akademicki Chór Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
  • Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
  • Formacja Tańca Towarzyskiego „Gamza” Politechniki Lubelskiej
  • „Blues-Rock Band po godzinach”
  • Zespół Breakdance

 

Do wylicytowania wiele ciekawych ozdób świątecznych przygotowanych przez dzieci z Przedszkola nr 11, plakaty, zdjęcia gwiazd i płyty z autografami, niesamowite książki z dedykacją od autora.

 

Za zgromadzone pieniądze dzieci otrzymają profesjonalny sprzęt nagłaśniający, wykorzystywany w teatroterapii oraz sprzęt multimedialny, który umożliwia komunikowanie się.

 

Serdecznie zapraszamy!

Uczelnia

Kalendarz

Październik 2021