Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Archiwum aktualności - rok 2016

18.01.2016

Konkurs Drzewo Pokoleń

Uniwersytet Medyczny w Łodzi oraz Fundacja dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, w ramach platformy EIT Health Poland, ogłaszają konkurs Drzewo Pokoleń dedykowany firmom, instytucjom, a także studentom realizującym projekty w obszarze zdrowego życia i aktywnego starzenia się.

 

Celem konkursu jest uhonorowanie liderów w tym obszarze, wymiana dobrych praktyk i integracja różnych podmiotów dostarczających produkty, usługi i rozwiązania, które przyczyniają się do poprawy jakości życia seniorów.

 

W konkursie Drzewo Pokoleń przewidziano cztery kategorie nagród:

  • biznes,
  • organizacja pozarządowa,
  • projekt studencki,
  • nagroda publiczności (przyznawana przez uczestników gali).

 

Formularz zgłoszeniowy i regulamin konkursu dostępne są na stronie internetowej wydarzenia.

 

Zgłoszenia przyjmowane są do 31 stycznia 2016 roku.

 

Partnerem konkursu jest Miasto Łódź oraz Centrum Aktywnego Seniora. Wśród członków kapituły, która wybierze najciekawsze zgłoszenia i projekty, znaleźli się m.in.: Marszałek Województwa Łódzkiego – Witold Stępień, Wiceprezydent Łodzi – Krzysztof Piątkowski, Rektor Uniwersytetu Medycznego w Łodzi – prof. Paweł Górski.

 

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas uroczystej Gali, która odbędzie się 3 marca 2016 roku w Centrum Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Podczas Gali poznamy zarówno nominowanych, jak i laureatów konkursu, a publiczność wybierze swojego faworyta.


Uczelnia

Kalendarz

Listopad 2021