Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Archiwum aktualności - rok 2016

18.01.2016

Alfa School w Lublinie

Już 28 i 29 stycznia w Lubelskim Parku Naukowo – Technologicznym odbędzie się Alfa School – wydarzenie, podczas którego inwestorzy i naukowcy będą pracować wspólnie nad komercjalizacją pomysłów. Wydarzenie – przy wsparciu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju – organizują wspólnie: SpeedUp Venture Capital Group, LPNT oraz globalna firma prawnicza, Dentons.

 

Cel warsztatów jest prosty: podzielenie się doświadczeniem, networking oraz znalezienie projektów naukowych, w które fundusze inwestycyjne skupione wokół programu NCBR, BRIdge Alfa, będą mogły zainwestować nawet 1 mln złotych.

 

Uczestnicy styczniowej edycji Alfa School poznają m.in. zasady budowania modelu biznesowego dla swojego projektu naukowego, dowiedzą się jakie modele współpracy z inwestorem są możliwe, przedyskutują wątpliwości dotyczące praw majątkowych i dowiedzą się, jak przygotować prezentację inwestorską. Co więcej, po południu 28-go stycznia, uczestnicy będą mieli czas na skonsultowanie projektów twarzą w twarz z przedstawicielami funduszy takich jak Infini, Impera Alfa, Polski Instytut Badań i Rozwoju czy SpeedUp BRIdge Alfa oraz poznają tych naukowców, którzy już współpracują z funduszami i z sukcesem komercjalizują swoje projekty.

 

Alfa School to dwudniowe wydarzenie przygotowujące naukowców do komercjalizacji swoich projektów i współpracy z funduszami skupionymi wokół programu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, BRIdge Alfa. Spotkanie organizują: SpeedUp Venture Capital Group, Lubelski Park Naukowo-Technologiczny oraz globalna firma prawnicza, Dentons. Patronat nad wydarzeniem objęło Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

 

Udział w Alfa School jest bezpłatny, obowiązują jednak wcześniejsze zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Szczegóły oraz rejestracja na stronach internetowych:

 

W plikach do pobrania publikujemy program wydarzenia.

Pliki do pobrania

alfaschool_-_informacja.docx

Alfa School w Lublinie - informacja

Uczelnia

Kalendarz

Listopad 2021