Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Archiwum aktualności - rok 2017

08.12.2017

Akcja „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tegorocznej Charytatywnej Aukcji Przedmiotów, organizowanej w ramach Akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę.

 

Aukcja odbędzie się 11 grudnia br. o godz. 15:00 w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie, przy ul. Spokojnej 4. Dzięki aktywnemu uczestnictwu w Aukcji mamy możliwość wsparcia mieszkańców naszego regionu, potrzebujących pomocy. Wzorem lat ubiegłych „biletem wstępu” na Aukcję będą słodycze.

 

Wystawione do licytacji przedmioty będą do nabycia wyłącznie za „Dary Serca” - przede wszystkim w postaci artykułów spożywczych m.in. cukru, mąki, ryżu, oleju, kasz, słodyczy. Pozyskane produkty trafią do dzieci i osób będących w trudnej sytuacji materialnej lub życiowej. Paczki przekazane zostaną także do dzieci z rodzin zastępczych i placówek opiekuńczo-wychowawczych. Każdy uczestnik Aukcji będzie mógł wylicytować m.in. książki, albumy, fotografie, płyty, maskotki przekazane przez znanych i lubianych artystów, sportowców oraz przedstawicieli władz administracji publicznej z terenu województwa i kraju.

 

Wszystkie wystawione przedmioty będzie można zobaczyć na stronie internetowej www.pdpz.pl oraz bezpośrednio w Sali Błękitnej LUW w dniu Aukcji. Dary po wylicytowaniu przekazywane będą do głównego magazynu współorganizatorów Akcji, mieszczącego się w Domu Kultury Kolejarza przy ul. Kunickiego 35.

 

Wierzymy, że nasze wspólne zaangażowanie w Akcję „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” sprawi, że nadchodzące święta Bożego Narodzenia będą dla potrzebujących czasem radości i nadziei płynącej ze świadomości, że mają przyjaciół, na których mogą liczyć w potrzebie.

Uczelnia

Kalendarz

Październik 2021