Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Aktualności

15.10.2021

Dyplomatorium I edycji studiów podyplomowych MBA

Absolwenci rzucają birety do góry. Dyplomatorium I edycji studiów podyplomowych MBA (fot. Stanisław Sadowski)

2 października oficjalnie zakończyła się I edycja studiów podyplomowych „MBA w ochronie zdrowia” organizowanych na naszym Uniwersytecie. Wręczenia dyplomów dokonał JM Rektor prof. dr hab. Wojciech Załuska razem z Prorektorem ds. Kształcenia i Dydaktyki prof. dr. hab. Kamilem Torres.

 

„Pierwsza grupa słuchaczy liczyła aż 35 osób, co świadczy o dużym kredycie zaufania dla nas jako organizatorów.

 

Razem z Kierownikiem Studiów dr n. praw. Januszem Jaroszyńskim jesteśmy dumni i szczęśliwi, że udało nam się przekonać Władze UM w Lublinie, żeby utworzyć ten prestiżowy kierunek jako alternatywę dla innych studiów podyplomowych.

 

Program studiów został stworzony w taki sposób, żeby połączyć zajęcia teoretyczne i praktyczne. Nie zabrakło więc rozwiązywania różnorodnych case studies, testów osobowości, testów kompetencyjnych oraz zajęć w grupach. Cieszę się, że nasz wysyłek się opłacił i że co raz więcej osób interesuje się przygotowaną przez nas ofertą.

 

Obecnie otwieramy IV już edycję i myślę, że nie będzie ona ostatnia. Jestem przekonany, że udało nam się stworzyć coś wyjątkowego i że jest to jeden z najlepszych programów studiów MBA w ochronie zdrowia w Polsce, który realizowany jest na najwyższym poziomie. Wspaniała kadra i wspaniali słuchacze. Serdecznie dziękuję Władzom UM i doktorowi Jaroszyńskiemu za nasz wspólny sukces – nie oznacza on, że się zatrzymujemy, wręcz przeciwnie przed nami kolejne wyzwania” – powiedział dr hab. Bartłomiej Drop, prof. UM, aktualnie pełniący funkcję z-cy kierownika ds. naukowych studiów MBA.

 

Absolwenci I edycji także nie szczędzili słów uznania:

  • „Studia pozwoliły mi na zdobycie interdyscyplinarnej wiedzy z zakresu marketingu, prawa, finansów, czy ekonomii w sektorze ochrony zdrowia oraz przyczyniły się do rozwinięcia umiejętności menedżerskich, ze szczególnym uwzględnieniem poznania nowoczesnych technik zarządzania” – stwierdziła dr Marzena Furtak-Niczyporuk.
  • „Studia MBA przygotowane są na wysokim poziomie merytorycznym, zarówno w formie stacjonarnej, jak i online. Dostosowanie tematyki zajęć do aktualnych potrzeb zarządzania. Świetny kontakt z wykładowcami. Doskonała atmosfera wśród uczestników” – potwierdziła mgr Aneta Hernas-Sztrąf.

 

Wszystkim absolwentom składamy serdeczne gratulacje i życzymy samych sukcesów w pracy zawodowej!

 

 

Zespół studiów MBA w ochronie zdrowia

Uczelnia

Kalendarz

Grudzień 2021