Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Aktualności

17.01.2019

Wyróżnienie dla Uniwersytetu Medycznego w Lublinie w 100-lecie służb zatrudnienia

Przedstawiciele Uniwersytetu Medycznego w Lublinie w dniu 15 stycznia uczestniczyli w obchodach jubileuszu 100-lecia służb zatrudnienia.

 

Święto upamiętnia początek polskich służb zatrudnienia, który miał miejsce w 1919 roku, kiedy to Józef Piłsudski, wówczas Naczelnik Państwa, podpisał dekret o organizacji urzędów pośrednictwa pracy.

 

W tym dniu Uniwersytet Medyczny otrzymał szczególne wyróżnienie w dowód uznania za wieloletnią współpracę, kreatywne przygotowanie studentów do podejmowania ról społeczno-zawodowych oraz twórczy wkład w rozwój edukacji oraz aktywne członkostwo w Lubelskim Partnerstwie Publiczno-Społecznym.

 

W imieniu Uczelni w Trybunale Koronnym nagrodę z rąk Pani Moniki Lipińskiej, Zastępcy Prezydenta Lublina ds. Społecznych oraz Pani Katarzyny Kępy, Dyrektora Miejskiego Urzędu Pracy w Lublinie, odbierała Pani Krystyna Walkowska, Kierownik Działu Jakości Kształcenia UM w Lublinie.

 

Uczelnia przyłącza się do życzeń składanych w tym dniu pracownikom służb zatrudnienia, dziękując za wieloletnią, owocną współpracę oraz za wysiłek wkładany codziennie w działania na rzecz promocji zatrudnienia i aktywizacji zawodowej, za profesjonalizm oraz ogromne zaangażowanie w wspieraniu osób napotykających trudności na rynku pracy.

Uczelnia

Kalendarz

Sierpień 2019