Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Aktualności

25.11.2019

Dyplomatorium absolwentów Wydziału Farmaceutycznego

16 listopada 2019 roku w auli Collegium Maius UM w Lublinie odbyło się nadzwyczajne posiedzenie Rady Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie połączone z uroczystym wręczeniem dyplomów absolwentom farmacji, analityki medycznej oraz kosmetologii.

 

Uroczystość odbyła w obecności zaproszonych gości, władz Uczelni, władz administracyjnych i przedstawicieli zawodów, a także przedstawicieli przedsiębiorstw i firm farmaceutycznych oraz rodzin absolwentów.

 

Tegoroczni absolwenci ze wzruszeniem wypowiedzieli słowa przyrzeczenia zawodowego. Osoby wyróżniające się najwyższą średnią ocen uzyskaną w czasie studiów, dużą aktywnością w kołach naukowych i organizacjach studenckich oraz laureaci wydziałowego konkursu prac magisterskich otrzymali od władz Uczelni i sponsorów listy gratulacyjne i nagrody. Ceremonię uświetnił występ Chóru naszej Uczelni pod dyrekcją dr hab. Moniki Mielko-Remiszewskiej.

 

Nie brakowało chwil wzruszenia, wspólnych wspomnień i uśmiechu goszczącego na twarzach nowych absolwentów. Na zakończenie wykonano zaś wspólną pamiątkową fotografię.

 

Wszystkim absolwentom gratulujemy i życzymy sukcesów w życiu zawodowym i osobistym!

Władze wydziału za stołem prezydialnym. Dyplomatorium absolwentów Wydziału Farmaceutycznego Na zdjęciu Rektor i Prorektorzy UM Dyplomatorium absolwentów Wydziału Farmaceutycznego Wspólna fotografia absolwentów, władz UM i gości Dyplomatorium absolwentów Wydziału Farmaceutycznego

Uczelnia

Kalendarz

Lipiec 2020