Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Kalendarium

2020-12-17 - 2020-12-19

Międzynarodowa Konferencja Chirurgii i Ortopedii Nieoperacyjnej

W dniach 17-19 grudnia 2020 roku w Lublinie odbędzie się Międzynarodowa Konferencja Chirurgii i Ortopedii Nieoperacyjnej połączona z warsztatami szkoleniowymi.

 

Wydarzenie skierowane jest do osób zainteresowanych aspektami związanymi z leczeniem pozaoperacyjnym mięśni, kości, skóry i narządów wewnętrznych.

 

Celem organizatorów jest stworzenie forum dyskusyjnego zarówno dla ortopedów, chirurgów, reumatologów, fizjoterapeutów, farmakologów oraz specjalistów z innych dziedzin, jak i dla grona studenckiego.

 

Konferencja odbywa się m.in. pod patronatem honorowym Ministra Zdrowia oraz Polskiej Akademii Nauk. Konferencja spełnia wymogi „Ustawy 2.0”.

 

 

Organizatorzy zapraszają do uczestnictwa w wydarzeniu w postaci słuchacza oraz do prezentowania prac dotyczących:

  • porównania leczenia operacyjnego i nieoperacyjnego,
  • opieki przed- i pooperacyjnej,
  • diagnostyki i leczenia farmakologicznego lub czynnościowego,
  • aspektów  prawnych, psychologicznych i etycznych związanych z podjętym leczeniem.

 

Na Konferencji wygłaszane mogą być prace: przeglądowe, badawcze, poglądowe lub opisy przypadków klinicznych. Naukowcy będą mogli prezentować je w języku polskim, angielskim, niemieckim, ukraińskim i rosyjskim. Abstrakty zostaną opublikowane, a prelegenci otrzymają możliwość zamieszczenia pełnej wersji pracy w punktowanym wydawnictwie. Autorom prac przyznane zostaną liczne nagrody, w tym Grand Prix Konferencji.

 

 

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej wydarzenia.

 


dodaj do mojego kalendarza google

Uczelnia

Kalendarz

Wrzesień 2020